Created with Sketch.

Глава УГКЦ привітав нового єпископа-помічника Київсько-Житомирської дієцезії РКЦ в Україні

28.09.2019, 14:02

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав від імені Синоду Єпископів УГКЦ привітав владику-номінанта Олександра Язловецького з вибором на єпископа-помічника Київсько-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні.

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав від імені Синоду Єпископів УГКЦ привітав владику-номінанта Олександра Язловецького з вибором на єпископа-помічника Київсько-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Радіємо за владику Віталія, який сьогодні отримує вірного помічника і дорадника у виконанні своїх обов’язків. Цей вибір, що є плодом молитви ваших батьків, настоятелів, співбратів у священстві, монахів і монахинь та численних мирян Римо-Католицької Церкви в Україні, є знаком вашої великої віри і великої довіри єпископів до вас, як до ревного виконавця Господньої волі», - сказано в привітальному листі.

«Тепер ви маєте більшу можливість послужити своїми дарами, - якими Господь вас наділив і які ви примножили, обіймаючи важливі церковні уряди, - усім тим, хто через гріх і незнання позбавлений Божої любові», - мовиться у привітанні.

Глава УГКЦ побажав, аби кожен день життя владики-номінанта був наповнений вчинками для Божої слави.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28