Глава УГКЦ привітав владику Володимира Ющака з 40-річчям священства

26 травня, 10:49
Католики
Глава УГКЦ привітав владику Володимира Ющака з 40-річчям священства - фото 1
Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду єпископів УГКЦ привітав владику Володимира Ющака, правлячого єпископа Вроцлавсько-Кошалінської єпархії УГКЦ, із 40-річчям священничих свячень.

Вітальну грамоту Глава Церкви вручив йому у свято Вознесіння Господнього, наприкінці Літургії в катедральному соборі Воздвиження чесного і животворного Хреста Господнього у Вроцлаві, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У привітанні Предстоятель УГКЦ зазначив, що вдячний Господеві за дар життя, святительського служіння та за всі дари, якими Він так рясно наділив владику Володимира і які він щедро примножив.

«Разом із Вами з молитовною вдячністю згадуємо, як Ви отримали з рук митрополита Вроцлавського Генрика кардинала Ґульбіновича дар священства. Ваше жертовне священниче служіння, яке виявлялося в турботі про потреби Божого люду, готувало Вас до прийняття ще більшого дару — архиєрейських свячень», — йдеться у вітальній грамоті.

Глава УГКЦ подякував єпископові за те, що він став турботливим батьком і ревним проповідником Христової правди для тисяч вірних нашої Церкви, які опинилися на теренах Польщі.

«Прийміть наші побажання рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви і рідного народу — на многії і благії літа», — побажав Блаженніший Святослав.