Глава УГКЦ привітав єпископа Івана Кулика із 20-річчям священства
Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
«Особисто та від імені Синоду Єпископів нашої Церкви вітаємо Вас із ювілеєм, який став великим благословенням для вірних нашої Церкви», — йдеться у привітальній грамоті.
Глава УГКЦ із вдячністю згадав початки священничого шляху владики Івана, зокрема день його свячень, що відбувся 20 років тому у відпустовому центрі «Зарваниця» з рук владики Василя Семенюка, тоді ще єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівської єпархії.
Окрему увагу Блаженніший Святослав звернув на ревне служіння єпископа Івана Кулика в Італії, де він упродовж багатьох років був душпастирем для українських мігрантів: «Як ревний священнослужитель, протягом багатьох років Ви опікувалися вірними нашої Церкви на терені Італії, ставши для них духовним порадником, захисником їхніх прав. Понад десятиліття Ви опікувалися парафією Сергія і Вакха в Римі, заслуживши собі, як добрий душпастир, повагу і авторитет».
Глава УГКЦ також наголосив, що цей шлях вірного служіння став підготовкою до архиєрейського служіння в Україні: «Усе це готувало Вас до прийняття більш відповідального — архиєрейського — служіння, за що складаємо Богові нашу вдячність».