Глава УГКЦ привітав єпископа Володимира Фірмана із 25-річчям священства
Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
У привітанні від імені Синоду єпископів УГКЦ Предстоятель наголосив, що цей ювілей став великим благословення для вірних Церкви:
«Сьогодні молитовно пригадуємо, як чверть століття тому з рук владики Михайла Сабриги Ви отримали священничі свячення. Належно цінуємо Ваші роки навчання в Люблінському католицькому університеті та Українському католицькому університеті. Завдяки здобутим знанням, особистим талантам і наполегливій праці Ви зуміли розбудувати й розвинути Марійський відпустовий центр „Зарваниця“, який нині знаний у світі як духовна перлина нашої Церкви».
Блаженніший Святослав також відзначив вагомий внесок владики Володимира у становленні Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, якій він віддано служив як багаторічний економ. Усе це, за словами Глави УГКЦ, стало належною підготовкою до прийняття ще відповідальнішого архиєрейського служіння.