Глава УГКЦ привітав єпископа Володимира Фірмана із 25-річчям священства

08.10.2025, 13:31
Католики
Глава УГКЦ привітав єпископа Володимира Фірмана із 25-річчям священства - фото 1
Глава УГКЦ Святослав привітав єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Володимира Фірмана з нагоди 25-річчя його священничих свячень.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У привітанні від імені Синоду єпископів УГКЦ Предстоятель наголосив, що цей ювілей став великим благословення для вірних Церкви:

«Сьогодні молитовно пригадуємо, як чверть століття тому з рук владики Михайла Сабриги Ви отримали священничі свячення. Належно цінуємо Ваші роки навчання в Люблінському католицькому університеті та Українському католицькому університеті. Завдяки здобутим знанням, особистим талантам і наполегливій праці Ви зуміли розбудувати й розвинути Марійський відпустовий центр „Зарваниця“, який нині знаний у світі як духовна перлина нашої Церкви».

Блаженніший Святослав також відзначив вагомий внесок владики Володимира у становленні Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, якій він віддано служив як багаторічний економ. Усе це, за словами Глави УГКЦ, стало належною підготовкою до прийняття ще відповідальнішого архиєрейського служіння.