Глава УГКЦ у Галичі отримав символічний подарунок від хлопця з Донеччини

10 січня, 11:50
Католики
Глава УГКЦ у Галичі отримав символічний подарунок від хлопця з Донеччини - фото 1
Символічного Ангела–охоронця, виготовленого з соломки, вручив Блаженнішому Святославу Шевчуку одинадцятирічний школяр Іван Гриньов, який переїхав на Прикарпаття з родиною з Слов'янського району Донецької області.

Хлопчик з травня минулого року живе з мамою і бабусею в Галичі, навчається в ліцеї імені Ярослава Осмомисла, відвідує спільноту «Дитячий простір» при БФ «Карітас», побував на дитячому таборі, де познайомився з настоятелем храму Різдва Христового м. Галича отцем Ігорем Броновським.

«Тут мені подобається, хоча хотів би повернутися додому на Донеччину», — каже хлопчик.

А як додає отець Ігор Броновський, Іванко особливо активний і тому саме йому доручили вітати гостя. А тому достатньо впевненою була його промова-вітання до Глави УГКЦ, зауважує власкор РІСУ.

«Ваше Блаженство, нехай цей Ангелик береже Вас і Україну. Просіть Господа, щоб був мир і не було війни, щоб усі діти мали маму, тата, родину і щасливо жили у своєму домі».

Глава УГКЦ благословив хлопця та побажав йому якнайшвидше повернутися додому.

Глава УГКЦ у Галичі отримав символічний подарунок від хлопця з Донеччини - фото 106507

«Я зовсім не хвилююся, — ділиться Іван ще перед врученням подарунка. – Просто вважаю, що Патріарх Святослав такий же як і ми, знаю його лише тому, що бачив по телевізору і не розумію – чого мав би хвилюватися, зустрівшись з ним».