Глава УГКЦ у прямому ефірі поспілкується з Юлією Лапутіною про сучасних захисників незалежності України

20 серпня, 09:14
Суспільство
Глава УГКЦ у прямому ефірі поспілкується з Юлією Лапутіною про сучасних захисників незалежності України - фото 1
Розмова відбудеться у п’ятницю, 20 серпня 2021 року, о 16:00 на «Живому телебаченні».

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

З огляду на те, що цими днями Україна відзначає 30-річчя відновлення своєї незалежності, згадує символічні події, а також своїх героїв, «Живе телебачення» прагне звернути увагу зокрема на тих, хто сьогодні боронить нашу незалежність, – воїнів української армії, ветеранів російсько-української війни.

У серпневому випуску «Прямого ефіру з Блаженнішим Святославом» Глава УГКЦ поговорить з Юлією Лапутіною, міністеркою у справах ветеранів України, про зміни в українському війську, соціальну адаптацію ветеранів АТО, проблеми, з якими вони стикаються після повернення із зони бойових дій та шляхи їх вирішення. Не оминуть увагою і питання співпраці між Міністерством ветеранів України та Українською Греко-Католицькою Церквою.

Кожен охочий зможе адресувати свої запитання гостям програми, написавши їх у коментарях під трансляцією або поставивши особисто під час ефіру. Для того, щоби стати учасником програми, потрібно приєднатися до розмови за цим посиланням у Zoom: https://us02web.zoom.us/j/88510691882.