Глава УГКЦ висловив свої співчуття з приводу смерті батька владики Володимира Фірмана

24 червня, 16:05
Католики
Глава УГКЦ висловив свої співчуття з приводу смерті батька владики Володимира Фірмана - фото 1
22 червня після тривалої хвороби упокоївся в Господі Зіновій Фірман — батько владики Володимира Фірмана, єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Блаженніший Святослав висловив співчуття та запевнив у молитвах у наміренні новопреставленого.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Предстоятель зазначив, що батько — це той чоловік, який своїм життям відкрив для своєї сім’ї, а зокрема для владики Володимира, образ Небесного Отця. Своїм прикладом і батьківськими зусиллями він старався передати дітям найкраще — віру в Бога.

«Молимося, щоб наш Господь Бог дарував Вашому батькові вічне життя, якого очікує кожний віруючий християнин, проходячи випробування в земному житті. Віримо, що нині Ви здобули ще одного небесного заступника, який випрошує в Бога потрібні милості, — зазначив Блаженніший Святослав.

"Молимося, щоб Дух Святий, який зодягає апостолів своєю силою і благодаттю, був для Вас утішитилем і покріпив на дорозі прощання з дорогим батьком. Віддаємо душу новопреставленого раба Божого Зіновія в руки безмежного Божого милосердя та з вірою промовляємо: „Несказанної слави Твоєї сподоби, Христе, того, що до Тебе переставився, де є житло тих, які веселяться, і голос чистої радості“».