Глава УГКЦ висвятив нового єпископа для Австралії, Нової Зеландії та країн Океанії Миколу Бичка

08.06.2020, 08:34
Католики
Єпископ Микола Бичок - фото 1
Єпископ Микола Бичок
Джерело фото: Прінтскрін РІСУ
Глава Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав 7 червня здійснив Чин архиєрейської хіротонії правлячого єпископа єпархії Святих апостолів Петра і Павла в Мельбурні (Австралія) Миколи Бичка для українців Австралії, Нової Зеландії, та країн Океанії.

«Ми довго його шукали, – поділився Предстоятель, – у лоні нашого Синоду, у лоні різних спільнот. Ми довго шукали нового єпископа для українців в Австралії. Ми дякуємо, що силою і діянням Святого Духа сьогодні, у свято П’ятдесятниці, Господь його помазав. Цього дня виявляється, ким є Греко-Католицька Церква. Та Церква, яка пішла зі своїм народом аж до країв землі. Але, розпорошена по всьому світі, вона є єдиною, об’єднаною... Ми шукали того дня. Через пандемію мусили його змінити. І кращого дня, ніж у свято П’ятдесятниці, важко собі обрати. Сьогодні вас Господь Бог зробив дароносним єпископом, якого посилає до Австралії, Нової Зеландії і країн Океанії, щоб обновити благодаттю там нашу Церкву, нашу громади, бути світлом надії на майбутнє для наших людей», – сказав першоєрарх до владики Миколи Бичка.

Він побажав новому єпископу мати здатність увійти в культуру Австралії, втілитися в неї, навчитися думати як люди, які там живуть, і водночас наповнити їхнє життя Божим Словом.

Нововисвячений правлячий єпископ єпархії Святих апостолів Петра і Павла в Мельбурні (Австралія) Микола Бичок висловив слова вдячності всім, хто на його життєвому шляху долучився до єпископського свячення.

Він звернувся до Небесної Матері і попросив ласки бути добрим пастирем у Христовому винограднику: «Поручаю Тобі повірену мені Мельбурнську єпархію Святих Петра і Павла в Австралії, Новій Зеландії та Океанії, щоб вона зростала у святості через втілення християнських чеснот віри, надії та любові. Так я надіюся, так нехай станеться»

Джерело: УГКЦ