Created with Sketch.

Глава УГКЦ з православним митрополитом у США помолився за Україну

09.03.2024, 10:01

Глава УГКЦ з єпископами Постійного Синоду 7 березня здійснив візит ввічливості до митрополита Української Православної Церкви у США Антонія у м. Баунд-Брук. У храмі Святого Андрія Первозваного архиєреїв Української Греко-Католицької Церкви привітав також архиєпископ Даниїл Зелінський, очільник Західної єпархії Української Православної Церкви у США.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Блаженніший Святослав разом з митрополитом Антонієм помолився за Україну. Глава УГКЦ промовив молитву українською мовою, очільник Православної Церкви в Америці — англійською.

Вони також помолилися разом за полеглих воїнів та невинних жертв війни в Україні.

«Дай, Боже, щоб ваші зустрічі у Вашингтоні принесли добрий плід і голос простих українців, в імені яких ви промовляли, був почутий», — побажав митрополит.

Читайте також
Міжконфесійне В Одесі пройшов міжнародний Молитовний сніданок
09 березня, 08:55
Міжконфесійне Католикос Вірменської Апостольської Церкви здійснив візит до Папи Лева XIV
09 березня, 18:00
Міжконфесійне Патріарх Варфоломій помолився за Папу і назвав його "моральним компасом" у розколотому світі
09 березня, 13:33
Міжконфесійне У Львові відбувся міжконфесійний захід солідарності після спроби підпалу мечеті
09 березня, 11:00