Глава УГКЦ з єпископами Постійного Синоду прибув до США

03 березня, 09:29
Католики
Глава УГКЦ з єпископами Постійного Синоду прибув до США - фото 1
Глава УГКЦ Блаженніший Святослав та члени Постійного Синоду 1 березня прибули до столиці Сполучених Штатів Америки м. Вашингтон для участі у 78 сесії Постійного Синоду. Це перший візит Глави УГКЦ до США після початку повномасштабної війни Росії проти України.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Окрім робочих засідань Постійного Синоду, на яких архиєреї обговорять внутрішньоцерковні справи в різних частинах Земної кулі, та молитви з вірними і духовенством Філадельфійської митрополії у Вашингтоні, Філадельфії та Нью-Йорку, українські єпископи проведуть низку зустрічей з американськими релігійними лідерами і представниками державної влади різних рівнів.

«Ми приїхали до Сполучених Штатів Америки в доленосний для України час. Я всіх прошу помолитися за успішний перебіг нашого Постійного Синоду тут, на американській землі, щоб ми могли якнайкраще послужити своїй Церкві і нашому народові в такий непростий період нашої історії!» — закликав Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ з єпископами Постійного Синоду прибув до США - фото 130610

Програма молитов і зустрічей з українськими громадами

Вашингтон

Неділя, 3 березня, 10:30 (місцевого часу) — Божественна Літургія в Українському католицькому крайовому соборі Пресвятої родини. Із Патріархом та єпископами Постійного Синоду УГКЦ на Літургії співслужитимуть кардинал Вілтон Ґреґорі, архиєпископ Вашингтона, архиєпископ Тімоті Броліо, голова Єпископської конференції США, та кардинал Дональд Вюрл, почесний архиєпископ Вашингтона. Молитву у прямому ефірі транслюватиме «Живе телебачення» (17:30 київського часу).

Філадельфія

Четвер, 7 березня, 18:30 — Молебень за мир в Україні в катедральному соборі Непорочного Зачаття.

Нью-Йорк

Субота, 9 березня, 15:00 — Молебень за мир в Україні в українському католицькому соборі Святого Юрія.

Неділя, 10 березня, 10:15 — Свята Меса в римо-католицькому катедральному соборі Святого Патріка (Блаженніший Святослав виголосить проповідь).

Запрошуємо всіх на спільну молитву за перемогу України та справедливий мир разом із Патріархом та єпископами Постійного Синоду УГКЦ!

Постійний Синод УГКЦ — це один із найвищих органів управління помісної Церкви в міжсинодальний період. Постійний Синод складається із Глави УГКЦ, який його очолює, і чотирьох єпископів, призначених на 5 років. Сьогодні до його складу, крім Патріарха, входять: митрополит Філадельфійський Борис Ґудзяк, єпарх Вроцлавсько-Кошалінський Володимир Ющак, апостольський екзарх у Німеччині та Скандинавії Богдан Дзюрах та єпарх Чернівецький Йосафат Мощич.