Глава УГКЦ закликав міжнародні медичні інституції виступити на захист життя в Україні

Глава УГКЦ закликав міжнародні медичні інституції виступити на захист життя в Україні - фото 1
У своєму щоденному воєнному зверненні у 23-й день кривавої війни рф проти України Патріарх Святослав закликав Всесвітню організацію охорони здоров’я, різні міжнародні інституції та організації, зокрема «Медиків без кордонів» сказати своє слово на захист життя в Україні!

«Дякую за підтримку, яку ви сьогодні надаєте нашим медикам, але промовте до всього світу своє слово, щоб негайно зупинити вбивства дітей в Україні!» – наголосив Блаженніший Святослав.

Предстоятель відзначив, що цієї ночі знову на голови мирних жителів падали бомби і ракети. Це було в Сумах, на Донеччині, Луганщині, Миколаєві, а також на Заході України, зокрема у Львові. «Але Україну не злякати. Україна бореться. Україна виборює право на власну свободу і незалежність. Україна стоїть», – зауважив Глава Церкви.

Блаженніший Святослав відзначив, що вся УГКЦ продовжує щодня молитися насамперед за наше військо, що зупинило численного ворога, який більше не проникає всередину нашої країни, а перейшов до так званої тотальної війни.

Особливо духовенство і вірні моляться сьогодні за наших медичних працівників: лікарів, медсестер, парамедиків – усіх тих, які першими торкаються невимовного людського болю в Україні і стають чи не основними мішенями різних нападів та ударів ворога по мирному населенню.

Згідно з офіційними даними Міністерства охорони здоров’я, в Україні за цих кілька тижнів прямим атакам було піддано 117 лікарень і медичних закладів, сім із них було цілковито знищено і вони не підлягають відновленню. Було розстріляно 43 автомобілі невідкладної медичної допомоги, загинуло багато лікарів і медичних працівників.

«Сьогодні дякуємо Господу Богу за їхнє геройське служіння своєму народові... Наші лікарі продовжують рятувати людське життя в Україні», – сказав він.

Глава УГКЦ відзначив і роботу медиків, які приймають пологи в холодних лікарнях без світла в Чернігові, Маріуполі, Харкові та в інших обложених містах України.