Глава УГКЦ затвердив зміни до Положення про Комісію кадрового забезпечення

15 лютого, 12:56
Католики
Глава УГКЦ затвердив зміни до Положення про Комісію кадрового забезпечення - фото 1
Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав затвердив зміни та доповнення до Положення про Комісію кадрового забезпечення УГКЦ.

Про це йдеться у відповідному Декреті, виданому 13 лютого в Києві при Патріаршому соборі Воскресіння Христового, передає Департамент інформації УГКЦ.

Блаженніший Святослав затвердив зміни та доповнення до Положення Комісії з огляду на важливість її діяльності, яка покликана допомагати Главі Церкви й Архиєрейському Синоду УГКЦ в Україні в координації та формуванні кадрової політики і структур УГКЦ в Україні.

«Завдання Комісії кадрового забезпечення Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ — допомогти випускникам семінарій, богословських закладів отримати додаткову освіту, вищий науковий ступінь, зокрема ліцензіат і докторат за різними напрямами, щоб уповні розкрити свій талант і якомога краще послужити для розвитку своєї Церкви», — йдеться в документі.

Положення про Комісію кадрового забезпечення УГКЦ складаються з шести пунктів, у яких окреслено мету та завдання комісії, її структуру, керівництво, а також майновий стан, та опубліковані на сайті офіційних документів УГКЦ.

Нагадаємо, 5 лютого Глава УГКЦ Святослав іменував декана філософсько-богословського факультету УКУ о. Юрія Щурка терміном на 3 роки головою Комісії кадрового забезпечення УГКЦ.