Глави Протестантських Церков закликали політиків-християн підписувати декларацію цінностей

1 жовтня, в рамках роботи Форуму «Україна напередодні виборів», єпископами Ради Євангельських Протестантських Церков України та Української Міжцерковної Ради було ухвалено рішення, аби кандидати до органів місцевого самоврядування підписували Декларацію кандидата-християнина, у якій зобов’язуються у своїй подальшій роботі активно відстоювати духовні та моральні цінності.

Про це інформує сайт Всеукраїнського Собору.

Нагадаємо, захід був присвячений духовній настанові кандидатів у депутати місцевих рад, аби дати їм дороговказ та убезпечити від можливих конфліктів у міжпартійних відносинах, закликати до тісної взаємодії зі своїми церквами, підбадьорити до праці та відстоювання християнських цінностей.

У роботі Форуму взяли участь керівники протестантських церков України, члени Ради Євангельських Протестантських Церков України та Української Міжцерковної Ради, Координатор Всеукраїнського Собору, кандидати-християни, що балотуються до органів місцевого самоврядування.

Всеукраїнський Собор закликає молитися, аби Господь благословив проведення виборів і майбутнє нашої країни, дарував мудрість і відповідальність для усіх, хто братиме участь у виборах, благословив віруючих кандидатів до органів місцевого самоврядування.

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Глави Протестантських Церков закликали політиків-християн підписувати декларацію цінностей - фото 59527