"Гнана" Церква: УПЦ МП освятила новий храм на Рівненщині
16 лютого, 11:14
Суспільство
Митрополит Рівненський і Острозький Пимен 15 лютого освятив новозбудований Стрітенський храм у селі Почапки Острозького благочиння Рівненської єпархії.
Про це повідомляє прес-служба УПЦ МП.
Як зазначається, до 2022 року релігійна громада звершувала Богослужіння в місцевому старому дерев’яному храмі. Потім за рішенням зборів територіальної громади будівлю було передано іншій релігійній організації. Молитовне життя парафії УПЦ МП продовжилося у пристосованому приміщенні.
Після освячення храму митрополит Пимен звершив у ньому Божественну Літургію.
«У цей знаменний день у храмі зібралося дуже багато людей — місцевих парафіян та вірян, які прибули з інших парафій, щоб розділити радість спільної молитви та духовного торжества», — розповідають у Рівненській єпархії.