Created with Sketch.

"Гнана" Церква: УПЦ МП заснувала два нові монастирі

17.08.2021, 15:48

На черговому засіданні Священного Синоду УПЦ МП 17 серпня ухвалили рішення про заснування нових чернечих обителей у Білоцерківській та Мукачівській єпархіях.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Синод благословив утворення монастиря Рудосільської ікони Пресвятої Богородиці у Білоцерківській єпархії та монастиря Похвали Пресвятої Богородиці у Мукачівській єпархії.

На засіданні Священного Синоду також ухвалили новий склад Комісії у справах монастирів та затвердили намісників для Свято-Пантелеймонівського чоловічого монастиря Одеської єпархії і Спасо-Преображенського чоловічого монастиря Бориспільської єпархії.

Читайте також
Суспільство Папа урочисто відкрив головну вежу собору Саґрада Фамілія у Барселоні
17 серпня, 11:17
Суспільство Близько 100 релігійних споруд зазнали руйнувань або пошкоджень внаслідок війни за минулий рік
17 серпня, 11:26
Суспільство На Патріаршому соборі УГКЦ у Києві встановлюють сонячні батареї
17 серпня, 14:15
Суспільство Громада на Черкащині після приєднання до ПЦУ через суд отримала храм
17 серпня, 10:01