• Головна
  • Новини
  • Голова Львівської ОДА запевнив духовенство у відкритості до діалогу та співпраці...

Голова Львівської ОДА запевнив духовенство у відкритості до діалогу та співпраці

26.05.2010, 10:14
Голова Львівської ОДА запевнив духовенство у відкритості до діалогу та співпраці - фото 1
Василь Горбаль цікавився баченням представниками Церков побудови відносин між владою і духовенством.

Gorbal_Cerkva.jpgЛЬВІВ – Голова Львівської обласної державної адміністрації Василь Горбаль провів зустріч з керівниками єпархіальних управлінь Львівської області та обговорив проблеми, які турбують духовенство сьогодні та шляхи їх вирішення.

Як повідомили РІСУ у прес-службі Львівської ОДА, на початку зустрічі голова ОДА зазначив, що влада Львівщини відкрита до діалогу та співпраці з усіма представниками духовенства, до підтримки релігійних громад.

В.Горбаль поінформував духовенство про хід підготовки міста та області до Євро-2012 і попросив отців молитвами підтримати усіх задіяних в об’єктах до єврочемпіонату, а також щоб повернути до своїх домівок заробітчан.

«Я сьогодні хочу почути від вас бачення побудови відносин між владою і духовенством, – зазначив Василь Горбаль. – Адже ми очікуємо певні інвестиції в контексті Євро-2012, певні інвестиційні проекти для комплексного розвитку усіх територій, а духовенство може підказати, де треба допрацювати і допомогти».

Канцлер Дрогобицько-Самбірської єпархії УПЦ КП Микола Біляк запропонував створити обласну Раду Церков, щоб частіше зустрічатися для обговорення проблем та пропозицій від представників духовенства. Однак голова ОДА підкреслив, що влада не може втручатися в справи церковні, але запевнив, що такі зустрічі будуть відбуватися частіше, влада буде реагувати, де це необхідно, де можна надати правову допомогу, врегулювати земельні питання, оформити відповідні документи.

Довідка: На зустрічі з головою ЛОДА були присутні Архиєпископ Львівської архиєпархії УГКЦ Ігор Возьняк, єпископ-ординарій Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Юліан Вороновський, єпископ-коад’ютор Самбірсько-Дрогобицької архиєпархії УГКЦ, Апостольський Адміністратор Стрийської єпархії Тарас Сеньків, секретар керуючого Дрогобицько-Самбірською єпархією УПЦ КП Микола Біляк, архиєпископ Львівський, керуючий Рівненсько-Волинською та Таврійською єпархіями УАПЦ Макарій Малетич, секретар архиєпископа Львівського і Галицького УПЦ Богдан Білас, архиєпископ Львівський РКЦ Митрополит Мечислав Мокшицький.