Головне, не мельдоній! У форму олімпійців Росії зашили язичницькі магічні обереги

Язичницький талісман, яким російські спортивні чиновники забезпечили олімпійську збірну, покликаний принести спортсменам удачу.

Про це повідомляє Портал «Credo.Press».

Як відомо, два дні тому офіційний екіпірувальник олімпійської команди Росії, представив форму збірної країни для Олімпійських ігор в Токіо.

Не секрет, що в результаті допінгових скандалів, російські спортсмени виступатимуть на майбутній Олімпіаді в нейтральному статусі, але при цьому на формі дозволено використовувати кольори триколора. До того ж на внутрішній стороні парадних і тренувальних костюмів спортсменів нанесений спеціальний оберіг - побажання удачі.

Диякон Андрій Кураєв так прокоментував це рішення:

«Олімпійські ритуали за своїм генезисом і змістом, звичайно, язичницькі, а не християнські.

Нелогічно, що професійні разважальники-спортсмени перед Олімпіадою підуть в православний храм у формі з оберегами ...»

Зрозуміло, в олімпійську команду увійдуть спортсмени різного віросповідання, в тому числі і атеїсти, але при цьому «об'єднувати» їх усіх буде абсолютно язичницький символ (а це входить в пряме протиріччя з християнськими догматами), що зайвий раз свідчить про ідеологічне сум'яття, яке діється в головах і чиновників, і обивателів.

Соціальні мережі уїдливо відреагували на це повідомлення:

- Давно пора. Ось аналізи не освячували - що вийшло?

- Мені взагалі здається, що далі всіх від язичництва в Росії знаходяться справжні послідовні відкриті атеїсти.

- Мабуть, не менше 96% православних впевнені, що їх натільний хрестик - це саме амулет, талісман та оберіг від всякого роду неприємностей і нещасть ... А ось решта 4% в цьому зовсім не впевнені ... Але сподіваються, що це так .

- Нехай зашивають, що завгодно, головне, не мельдоній!