• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Головний рабин Києва та України відповів Марджорі Грін на звинувачення українців у «нацизмі»...

Головний рабин Києва та України відповів Марджорі Грін на звинувачення українців у «нацизмі»

18 квітня, 17:33
Світові
Головний рабин Києва та України відповів Марджорі Грін на звинувачення українців у «нацизмі» - фото 1
Головний рабин Києва та України Яків Дов Блайх відповів представниці радикального крила Республіканської партії, конгресвумен Марджорі Тейлор Грін від штату Джорджіа, котра опублікувала пост, назвавши українців “нацистами”.

Про це повідомляють Букви.

Марджорі Грін заявила, що ставити допомогу Ізраїлю у залежність від фінансування “українських нацистів” — це антисемітизм. Вона закликала розділити законопроекти.

Своєю чергою, Яків Дов Блайх наголосив у коментарі під публікацією, що в Україні немає нацистів, натомість є російські окупанти.

"Росія націлена на християн на окупованій території України. Російська армія зруйнувала понад 400 баптистських церков", — зазначив він.

Головний рабин Києва та України відповів Марджорі Грін на звинувачення українців у «нацизмі» - фото 133021

Зауважимо, 16 квітня, Джонсон оприлюднив свій план схвалення іноземної підтримки у палаті, який передбачає чотири окремі голосування за допомогу Україні, Ізраїлю, Тайваню та пріоритети національної безпеки і частину допомоги Києву – у кредит.

17 квітня республіканці в Палаті представників Конгресу США оприлюднили новий пакет військової допомоги, який, зокрема, передбачає надання Україні ракет ATACMS.

Документ передбачає, що з 61 мільярда доларів 23 мільярди доларів будуть спрямовані на поповнення арсеналів США. Допомога буде надана у вигляді позики. Для покриття заборгованості передбачена конфіскація активів РФ. Водночас передбачається передача Україні ракет ATACMS.

Довідка. Марджорі Тейлор Ґрін — американська політична діячка та підприємниця, республіканська кандидатка від 14-го округу Джорджія у Палату представників США на виборах 2020 року. Відзначилася тим, що публічно підтримала конспірологічну теорію QAnon у фейсбуці, хоча згодом заявила, що не підтримує теорію змови.