Головний рабин України долучився до ще одного проукраїнського мітингу в Ізраїлі

Головний рабин України долучився до ще одного проукраїнського мітингу в Ізраїлі - фото 1
В ізраїльському місті Ейлат відбувся мітинг на підтримку України, у якому взяв участь головний рабин України Моше Реувен Асман.

Про це рабин написав на своїй фейсбук-сторінці.

«Дуже дякую організаторам і учасникам за їх активну громадську позицію і бойовий настрій! Взагалі жителі Ейлату молодці, бо роблять такі мітинги кожний тиждень!», – йдеться у дописі.

Головний рабин України долучився до ще одного проукраїнського мітингу в Ізраїлі - фото 101797

Моше Реувен Азман зауважив, що українська діаспора в Ізраїлі стає тільки більшою та сильнішою. І вона відстоює інтереси України.

«Тому тільки разом ми – переможемо!», – наголосив головний рабин України.

Як РІСУ інформувала, рабин Моше Реувен Асман ініціював і в Єрусалимі захід на підтримку України. 28 жовтня тут на мітингу були присутні вихідці як з України, так і з усіх країн СНД, які прийшли підтримати Україну.

Серед почесних гостей висловити свою підтримку Україні прийшли: голова Всесвітньої сіоністської організації Яаков Хагоель, голова ізраїльської партії «Лікуд» Біньямін Нетаньяху, голова партії «ШАС» та співголова комісії групи «Ізраїль-Україна» Міхаель Малкіель, заступник мера Єрусалиму Хассан Флер. А також депутати з інших партій парламенту Ізраїлю та посли різних держав.

Гості та спікери висловили підтримку Україні у її боротьбі в ім'я захисту своєї незалежності.