Рабин Моше Реувен Асман організував автопробіг "Парад Добрих Справ"

12 травня, 13:31
Інші конфесії
Рабин Моше Реувен Асман організував автопробіг "Парад Добрих Справ" - фото 1
У Києві 9 травня відбувся автопробіг "Парад Добрих Справ" – центральними вулицями міста проїхали автомобілі, які займаються евакуацією з небезпечних районів та доставкою гуманітарних вантажів.

Захід організували офіс головного рабина та єврейська громада, повідомляє TRAVEL РБК-Україна з посиланням на сторінку Головного рабина Всеукраїнського конгресу юдейських релігійних громад Моше Реувена Асмана.

У цьому році на 9 травня за юдейським календарем припало єврейське свято "Лаг Ба Омер". В цей же день у країні-агресорі провели паради військової техніки, яка вбиває людей в Україні.

"Це день закінчення великого трауру у всьому єврейському народі. Тому, щоб відзначити дату, праведник та вчитель нашого покоління Любавицький Ребе Шнеерсон запровадив по всьому світу проводити дитячі паради добра з гаслами любові до ближнього та допомоги всім нужденним. Іншими словами, це повністю протилежне парадам військової техніки та ракет, які тільки вбивають", – написав рабин.

У зв'язку з війною в Україні замість дитячого параду вирішили провести автопробіг "Парад Добрих Справ". У ньому взяли участь автомобілі, які займаються евакуацією з небезпечних районів та доставкою гуманітарних вантажів у тяжко оступні місця.

Також на автопробігу були присутні машини швидкої допомоги, якими щодня намагаються рятувати життя людей, що живуть у "буферних" зонах, та мобільні центри незламності "Міцва-танки", які працюють у регіонах України, де залишається проблема з електроенергією та теплом.

Головний рабин зауважив, що відразу після символічно автопробігу увесь транспорт повернувся до своїх звичних справ.