Греки та вірмени знову побились у храмі Різдва Христового

28.12.2011, 15:53
Греки та вірмени знову побились у храмі Різдва Христового - фото 1
Близько 100 священиків і ченців з обох сторін у черговий раз не змогли порозумітись мирним шляхом і в хід пішли кулаки та мітли.

Hram_Risdva_Hrustovogo.jpgПрибирання храму Різдва Христового у Вифлеємі закінчилось бійкою між представниками грецького Єрусалимського Патріархату та Вірменської Апостольської Церкви. Близько 100 священиків і ченців з обох сторін у черговий раз не змогли порозумітись мирним шляхом і в хід пішли кулаки та мітли, повідомляє Reuters.

Представники палестинської поліції, згинаючи голови, протиснулися низькими дверима («дверима смирення») церкви і відновили порядок у святому місці.

«Це була тривіальна проблема, це ... відбувається щороку», — сказав підполковник поліції Халед аль-Тамімі. «Все в порядку і всі повернулися до нормального життя», – сказав він.«Ніхто не був заарештований, бо всі учасники були людьми Бога».

Базиліка Різдва Христового у Вифлеємі є найстарішим храмом на Святій Землі та перебуває під опікою римо-католиків (францисканів), Грецького Єрусалимського Патріархату і Вірменської Апостольської Церкви. Конфлікти між греками і вірменами, які закінчуються із застосуванням фізичної сили, трапляються вже не вперше.

Відео ВВС з події

Фото з архіву