Греко-католики Івано-Франківщини організовують перший з’їзд чоловіків

Греко-католики Івано-Франківщини організовують перший з’їзд чоловіків - фото 1
У селі Погоня 24 липня, у монастирі Успіння Матері Божої УГКЦ, відбудеться Перший з’їзд чоловіків. Захід приурочений до «Року святого Йосифа», який відзначає Католицька Церква.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

За словами голови Комісії у справах родин і мирян Івано-Франківської Архиєпархії о. Юрія Прилепського, у нашій Церкві є багато різних спільнот. Переважно це жіночі, молодіжні, родинні спільноти, а от чоловічих об’єднань бракує.

"І якраз у цей рік, коли Церква хоче показати у святому Йосифові приклад кожному чоловікові і батькові, хочемо наголосити, що чоловіки також повинні об’єднуватися у свої спільноти, які б діяли при кожній парафії», – каже о. Юрій.

Однією з таких спільнот в Івано-Франківській архиєпархії є спільнота «Лицарів Колумба», діяльність якої поблагословив Митрополит Володимир Війтишин.

«Саме під час цього Першого з’їзду чоловіків у Погоні ми хочемо показати приклад святого Йосифа, як доброго, досконалого чоловіка і батька. Також хочемо для всіх присутніх презентувати спільноту «Лицарів Колумба», щоб чоловіки на своїх парафіях також об’єднувалися у такі спільноти», – пояснює о. Юрій.

Тож 24 липня всіх чоловіків Івано-Франківської Архієпархії запрошують завітати до Цариці Покуття в Погоню, взяти участь у з’їзді.

В програмі з’їзду:

18.00 молебень до св. Йосифа, наука: «Св. Йосиф приклад чоловіка і батька».

19.00 Божественна Літургія; представлення спільноти «Лицарі Колумба».

20.00 спільна вечеря.

Греко-католики Івано-Франківщини організовують перший з’їзд чоловіків - фото 75696