Громада під керівництвом рабина Моше Реувена Асмана збирає гроші для постраждалих на Херсонщині

Громада під керівництвом рабина Моше Реувена Асмана збирає гроші для постраждалих на Херсонщині - фото 1
Єврейська громада під керівництвом рабина Моше Реувена Асмана збирає кошти на місію з допомоги постраждалим населеним пунктам Херсонської області, після підриву російськими військами дамби Каховської ГЕС.

Про це повідомляє JewishNews.

Це комплексна допомога, яка буде містити 8 напрямків допомоги, серед яких бутилі для питної води, продуктові набори, аптечки, комплекти одягу, гумові рятувальні човни, витрати на транспортування їжі, апарат Watergen для видобутку води з повітря та позашляховик SHERP для доставки всього необхідного у важкодоступні місця.

Наразі громада відправляє останні установки води з повітря до Херсонської області, де так дуже потрібна чиста та питна вода.

Крім того, після російського обстрілу житлового дому у Кривому Розі рабин Асман заявив, що постраждалим теж намагатимуться допомогти. Зараз громада збирає список потреб для розуміння того, яка саме необхідна допомога.

Кожен охочий може взяти участь у зборі єврейської громади, якою керує рабин Асман, за посиланням або на банківську картку:

Приват Банк: 5523 2458 0036 5171
Монобанк: 5375 4114 1463 6774

Релігійна організація «Єврейська релігійна громада м. Києва», якою керує рабин Моше Реувен Асман, входить до складу Об'єднаної єврейської общини України.