Created with Sketch.

Херсонес Таврійський внесли до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

23.06.2013, 17:33

До списку Всесвітньої спадщини Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) внесено ще одну українську номінацію - Херсонес Таврійський.

До списку Всесвітньої спадщини Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) внесено ще одну українську номінацію - Херсонес Таврійський.

Про це повідомляє Українська правда.  

"В День святої Трійці Україна отримала звістку: в Камбоджі Комітет Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО прийняв наш Херсонес Таврійський, нову українську номінацію, до списку Всесвітньої спадщини", - зазначив Новохатько.

Рішення Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО щодо включення Херсонеса Таврійського було одностайним.

Як повідомлялося, раніше дерев'яні церкви Карпат також були внесенідо цього списку. Таким чином з сьогоднішнього дня до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО входять сім українських об'єктів.

Херсонес Таврійський має кілька заповідних ділянок, які є частиною античного Херсонеського городища і його сільськогосподарської округи - хори.

Херсонеське городище є єдиним в Північному Причорномор'ї цілісно збереженим зразком античного міста, який існував з V століття до н.е. до XIV століття н.е. Тут збереглися залишки міського планування вулиць, житлових, господарських та культурних споруд.

Читайте також
Світові У Білорусі з молотка продали три ікони екс-політв'язня ксьондза
Сьогодні, 10:26
Суспільство У Києві відбудеться експертний форум "РПЦ у Європі: інфраструктура російського впливу"
Сьогодні, 09:42
Україна і світ У Парижі відкрили виставку про руйнування української культурної спадщини внаслідок війни
Сьогодні, 09:20
Суспільство Вісім ікон зі зруйнованого на Запоріжжі храму зберігатимуть на Волині
Сьогодні, 08:47