• Головна
  • Новини
  • Хочемо, щоб між УГКЦ і Українською Православною Церквою були добрі стосунки, - Філарет...

Хочемо, щоб між УГКЦ і Українською Православною Церквою були добрі стосунки, - Філарет

01.08.2018, 10:30
Хочемо, щоб між УГКЦ і Українською Православною Церквою були добрі стосунки, - Філарет - фото 1
Про те, чи причетна УГКЦ до процесу отримання Томосу про автокефалію, відповів кореспонденту «Прямого» очільник УПЦ КП Патріарх Філарет.

Про те, чи  причетна  УГКЦ до процесу отримання Томосу про автокефалію, відповів кореспонденту «Прямого» очільник УПЦ КП Патріарх Філарет.

Святослав_і_Філарет.jpg

«Греко-Католицька Церква – це є Католицька Церква. І вона до православних справ не має прямого відношення. Ми хочемо, щоб між Греко-Католицькою Церквою і Українською Православною Церквою були добрі стосунки. Для чого? Щоб ми разом відстоювали інтереси української держави. І не тільки Греко-Католицька, а й протестантські Церкви, Римо-Католицька Церква й інші релігії. І ми маємо такі відносини у створеній Всеукраїнській раді Церков і релігійних організацій. Але прямого відношення Греко-Католицька Церква до цього процесу не має, однак висловила свою підтримку процесу надання автокефалії. Тому,  що вона зацікавлена в тому, щоб в Україні не було релігійної боротьби, щоб Україна як держава була міцною, і щоб ми були єдиними як громадяни України, щоб ми разом захищали інтереси свого народу і своєї держави», - сказав Патріарх Філарет.