• Головна
  • Новини
  • Християни — найбільш переслідувані з-поміж представників усіх релігій в світі...

Християни — найбільш переслідувані з-поміж представників усіх релігій в світі

02.09.2010, 13:33
Християни — найбільш переслідувані з-поміж представників усіх релігій в світі - фото 1
На конференції Німецького Євангельського Альянсу в Бад-Бланкенбурзі (Тюрингія) 31 серпня голова робочої групи зі свободи віросповідання Пауль Мурдох заявив, що «християни — найбільш гнана й переслідувана релігійна група».

Переслідування_християн_1.jpgНа конференції Німецького Євангельського Альянсу в Бад-Бланкенбурзі (Тюрингія), яка відбулася 31 серпня, керівник християнських досліджень та голова робочої групи Альянсу зі свободи віросповідання Пауль Мурдох заявив, що «християни — це найбільш гнана й переслідувана релігійна група».

«75-85% всіх порушень свободи віросповідання трапляються саме з християнами», — наголосив він у своїй доповіді.

У ній йшлося про те, що 200 мільйонів християн всього світу (як мінімум!) не можуть жити, відкрито сповідуючи свою віру. Також багато християн, як інформує інтернет-видання «ПравДИВО», терплять дискримінацію, піддаються систематичному переслідуванню.

Права на свободу віросповідання немає у більш ніж 60 державах світу. На думку Пауля Мурдоха, є різні причини для переслідувань християн — наприклад, релігійний екстремізм, націоналізм чи тоталітарна система державного устрою. Та все ж таки, як наголосив вчений, справжній камінь спотикання — це віра в Господа Ісуса Христа.

До країн з найвищим рівнем переслідувань і гонінь християн дослідник відніс Саудівську Аравію, Афганістан і Північну Корею.