• Головна
  • Новини
  • Християни-підприємці мають відстоювати чесний бізнес і боротися з корупцією — підсумки бізнес-семінарів у Донецьку...

Християни-підприємці мають відстоювати чесний бізнес і боротися з корупцією — підсумки бізнес-семінарів у Донецьку

18.03.2013, 12:37
Християни-підприємці мають відстоювати чесний бізнес і боротися з корупцією — підсумки бізнес-семінарів у Донецьку - фото 1
Cерія бізнес-семінарів «Економіка в умовах кризи: глобальні трансформації, нові можливості та християнські цінності» у рамках проекту «Business4Transformation» пройшла з 11 по 14 березня в Донецькому християнському університеті.

Cерія бізнес-семінарів «Економіка в умовах кризи: глобальні трансформації, нові можливості та християнські цінності» у рамках проекту «Business4Transformation» пройшла з 11 по 14 березня в Донецькому християнському університеті. Основними спікерами семінарів були професори школи економіки Університету Спрінг Арбор Рендалл Льюїс, Джеймс Лідді і Тодд Маршалл. Про це РІСУ повідомили у прес-службі ДХУ.

Кожним із запрошених спікерів були запропоновані три серії семінарів, присвячені: прогнозуванню фінансово-економічної кризи, ефективним моделям управління, впливу нових інформаційних технологій, питанням інтеграції бізнес-практики та християнської етики, перспективним напрямкам бізнес-освіти.

Окрім теоретичної частини, учасники взяли участь у практичних заняттях.

Після семінарів 12 і 13 березня пройшли тематичні дискусії. Першого дня учасники дискусії наголошували на тому, що християнин повинен бути місіонером на своєму робочому місці та життя християнина повинне бути яскравим. «Ми живемо в суспільстві споживачів, а наше завдання створити суспільство тих, хто готовий віддавати», — зазначив один із учасників.

Під час дискусії “Чи можливий бізнес «по-християнськи» в Україні” з модератором Олексієм Мельничуком (президент ДХУ) думки учасників розділились. Більшість зійшлась на думці про те, що християнам час об’єднатись, боротись за чесний бізнес, оптимізацію податкової системи та виступати проти корупції. Також підкреслювалась важливість присутності у християнській спільноті справжніх професіоналів – юристів та економістів.

За результатами дискусії виокреслили чотири принципи для діяльності бізнесмена-християнина:

  1. Економічна свобода. Християни повинні боротися за неї.
  2. Межа «Х». Це межа, яку ставить перед собою кожен християнин. Перетин межі – гріх. В міру духовного росту християнин «повинен цю межу піднімати», а також бути прикладом для інших бізнесменів.
  3. Захист Істини. Мати мужність, щоб боротися за правду та не підтримувати корупційну систему.
  4. Чудо благодаті. Без Господа не можемо нічого. І займатися чесним бізнесом Без нього – теж нереально. Всі живуть в грішному світі, але потрібно шукати чудо благодаті. Потрібно молитися і просити у Бога мудрості, а пасторам Церков, в яких є підприємці, дару душеопікунства для них.

Учасники семінарів отримали сертифікати від Донецького християнського університету та американського університету Spring Arbor University.

«Економіка в умовах кризи: глобальні трансформації, нові можливості та християнські цінності»

«Економіка в умовах кризи: глобальні трансформації, нові можливості та християнські цінності»

«Економіка в умовах кризи: глобальні трансформації, нові можливості та християнські цінності»

«Економіка в умовах кризи: глобальні трансформації, нові можливості та християнські цінності»