Хустина за благодійність: львівське підприємство організувало акцію на підтримку парафії в Запорізькій області

Хустина за благодійність: львівське підприємство організувало акцію на підтримку парафії в Запорізькій області - фото 1
Львівське Lady Dі Atelier запустило благочинну акцію: Даруємо 300 хустин на благодійність! Кошти, які надійдуть в рамках акції, будуть передані на підтримку Мелітопольської парафії Різдва Пресвятої Богородиці на чолі з отцем Олександром Богомазем.

Як розповіла РІСУ співзасновниця ательє Ярина Янчак, їх підприємство є інклюзивним — у колективі працюють жінки з інвалідністю, матері дітей з інвалідністю. А також компанія працює з дітьми, які мають інвалідність, — вони є авторами картин, які лягають в основу принтів для хустин. Таким чином, Lady Dі Atelier від заснування виконує соціальні функції і підтримує потребуючих.

Під час акції кожен може придбати хустину, а отримані кошти організатори повністю передадуть на потреби парафії.

Як розповіла ініціаторка акції Ганнуся Дідула, вони хочуть допомогти громаді, яка творить живу парафію на Мелітопольщині.

«Чому ми це робимо?, — пише вона на фейсбук-сторінці. — Найбільшою цінністю нашого бренду є віра. Ми любимо Бога, і всіляко намагаємось підтримувати тих, хто щиро і віддано служить Йому. Сьогодні ми розкажемо вам про священника з міста Мелітополя, який потребує нашої з вами підтримки.

Отець Олександр не є публічною особою, відповідно, в інтернет-мережі мало хто знає про його служіння, жертовність і діяльність. Разом з парафією та отцем Владиславом Ігнатюком, отець Олександр розвиває благодійну організацію з підтримки бездомних людей - Карітас. Вже більше 6-ти років парафія щодня годує безхатченків і читає з ними Біблію, організовує дитячі табори, займається з дітьми різними гуртками, а також підтримує організацію Пласт в Мелітополі. Одним словом, парафія Пресвятої Богородиці у Мелітополі - це місце, де Бог діє через людей і їх діяльність. Ми цінуємо жертовних і відданих Богу людей, бо розуміємо їх важливість і потребу в сучасному світі. Тому і хочемо стати однією краплею в океані, а якщо вас буде багато — то цілою хвилею, яка допоможе отцю з парафією плисти швидше.

Ми заохочуємо вас долучитися до цього продажу. Для нас це справді важливо, а для вас буде приємно!»

Хустина за благодійність: львівське підприємство організувало акцію на підтримку парафії в Запорізькій області - фото 82262

Lady Dі Atelier підготували 300 малих хустин з різними дизайнами, які жертводавець обирає рандомним чином. До кожної хустини організатори додали цитату з Біблії.

Хустки чекають на жертводавців - фото 82258
Хустини чекають на жертводавців

 

Взяти участь можна таким чином:

  1. Перерахувати кошти на номер картки (5375411503203197 (моно) - Дідула Анна Петрівна) — мінімальний внесок не менше 150 грн.
  2. Зайти у крамницю у Львові на вул. Колеси, 2 (працює щодня з 10:00 до 17:00) або оформити онлайн-замовлення у месенджері Ганнусі Дідули.


Кожної першої неділі місяця організатори обіцяють ділитися результатами про зібрану суму на фейсбук-сторінці.