"Ідеологічно обслуговує кремлівського диктатора", - Комітет УЦХВЄ про очільника російських християн віри євангельської

"Ідеологічно обслуговує кремлівського диктатора", - Комітет УЦХВЄ про очільника російських християн віри євангельської - фото 1
Комітет Української Церкви Християн Віри Євангельської оприлюднив заяву щодо деструктивної діяльності Ряховського С. В, який очолює Російський Об’єднаний Союз Християн Віри Євангельської П’ятидесятників (далі РОСХВЄП). Українські п’ятидесятники просять не асоціювати цю особу з християнами віри євангельської й утримуватися від спілкування з ним, крім заклику до покаяння.

У документі сказано:

"РОСХВЄП є штучно утвореною альтернативною платформою для різнорідних новітніх релігійних утворень 90-х років. Його очільник, Ряховський Сергій Васильович, неодноразово публічно втручався у внутрішні справи України, зокрема в діяльність протестантських громад; безпідставно критикував побудову міжконфесійного діалогу та мирне співіснування конфесій в Україні; публічно викривлював факти визвольної боротьби нашого народу в різні історичні періоди.

Діяльність Ряховського С. В. серед іншого спрямована на поширення недовіри до свідчень українських християн; замовчування проблем всередині його власної країни; перетворення частини російських християн на адептів людиноненависницької ідеології з небіблійними цінностями. Разом із колегами по «релігійному цеху» Ряховський С. В. схвалює повномаштабну агресію Російської Федерації на Україну під кричуще безбожним приводом денацифікації, цинічно називаючи це «любов’ю до ближнього».

Зі смутком визнаємо, що тривала деструктивна діяльність очільника РОСХВЄП Ряховського С. В. несумісна з біблійним вченням, ганьбить Церкву Христову та викликає крайнє збентеження у всіх розсудливих людей. Його недавні намагання видати вбивства синів і дочок нашого народу за «певні політичні тенденції» свідчать про чіткий курс на ідеологічне обслуговування кремлівського диктатора.

Ми засуджуємо таку діяльність Ряховського С. В. та просимо не асоціювати його з християнами віри євангельської й утримуватися від спілкування з ним, крім заклику до покаяння.

Водночас з огляду на посилення в самій Російській Федерації утисків християн віри євангельської та зростання переслідувань за релігійною ознакою на окупованих територіях України продовжуємо молитися про Божий захист для них".