Імами-капелани привезли безпритульним Сєверодонецька одяг, який зібрали львів'яни

04 березня, 09:10
Суспільство
Імами-капелани привезли безпритульним Сєверодонецька одяг, який зібрали львів'яни - фото 1
Під час чергового відрядження до зони ООС імами-капелани Управління військового капеланства мусульман України відвідали Ісламський культурний центр «Бісмілля» прифронтового міста Сєверодонецьк.

Про це повідомляє Іслам в Україні.

З імамом місцевої мечеті Темуром Берідзе, теж капеланом, вони взяли участь у приготуванні обіду й годуванні найнезахищеніших містян — людей, що лишилися без даху над головою, самотніх малозабезпечених пенсіонерів тощо. А ще імами-капелани передали теплий одяг для нужденних, зібраний волонтерами Львова.

Як повідомляє Військове капеланство мусульман України в соцмережі «Фейсбук», традицію щотижневих обідів для нужденних започаткував імам Темур:

«Військовий капелан Темур Берідзе започаткував цю традицію в місцевій мечеті, де він за імама й довгий час <...> не лишає напризволяще людей, що опинилися у скруті в прифронтовому місті».

Окрім гарячого обіду, знедолені люди отримали теплий одяг. За словами імама, це стало можливим, завдяки зусиллям львівської активістки Наталії Шуварської, що разом з іншими волонтерами зібрала й передала посилки на схід України.

Темур Берідзе дякує всім, хто допомагав з організацією обіду для нужденних і закликає небайдужих жертвувати гроші на добрі справи:

«Дякую за підтримку братові Шерали та його співробітникам з Узбекистану, братові Тамірові з Сирії — за вмілі руки та кулінарну майстерність. Працюємо далі на добро суспільства!»

Львівські волонтери не вперше допомагають ІКЦ Сєверодонецька в доброчинності. Так, теплий одяг, зібраний волонтерами «Медичного корпусу Львівщини», бездомним роздавали тут у лютому.