• Головна
  • Новини
  • Імами вчилися більш конструктивно і плідно працювати для мусульман Криму...

Імами вчилися більш конструктивно і плідно працювати для мусульман Криму

16.02.2011, 10:00

Духовне управління мусульман Криму (ДУМК) 5-6 лютого 2011 провело тренінг для районних імамів. Метою тренінгу, в якому взяло участь 25 чоловік, було допомогти районним імамів, які представляють Муфтіят у своїх районах, підвищити свою професійну кваліфікацію і розвинути управлінські навички.

Духовне управління мусульман Криму (ДУМК) 5-6 лютого 2011 провело тренінг для районних імамів. Метою тренінгу, в якому взяло участь 25 чоловік, було допомогти районним імамів, які представляють Муфтіят у своїх районах, підвищити свою професійну кваліфікацію і розвинути управлінські навички. 

Як сказано на офіційному сайті Духовного управління мусульман Криму, управління, яке веде від початку заснування активну роботу з розвитку релігійної самосвідомості мусульман Криму, намагається зробити внесок у розвиток миру і добра на території України і, перш за все, Кримського півострова. 

У цьому контексті робота районних та місцевих імамів, як наголошують ДУМК, стає все більш актуальною на тлі загального духовно-морального занепаду підлітків і молоді. Як сказано в повідомленні, важливість місії районних імамів важко переоцінити. Це і курування роботи місцевих імамів, і вирішення питань мусульман на районному рівні, і підключення громадськості до активної громадської роботи задля покращення стану мешканців Криму, і втілення в життя всіх заходів, визначених Муфтіятом. 

Такий тренінг був продиктований вимогами сучасного стану в Криму. Протягом двох днів районні імами розширили свій світогляд, знання про місію Пророка Мухаммеда і Муфтіяту, більше дізналися про соціальні особливості Криму і України. 

У ДУМК висловили впевненість, що такий захід допоможе імамам працювати більш конструктивно і плідно для мусульман Криму, а також допоможе їм більш правильно формувати свої цілі і завдання.