Інститут екуменічних студій УКУ започаткував інформаційний центр під назвою «Українські Церкви у часі війни»

21 квітня, 15:17
Католики
Інститут екуменічних студій УКУ започаткував інформаційний центр під назвою «Українські Церкви у часі війни» - фото 1
Метою центру є здійснення інформаційно-комунікаційної діяльності задля підвищення обізнаності іноземних медіа, інституцій та партнерів ІЕС з ситуацією в Україні, становищем та позицією українських Церков, а також задля допомоги громадянам нашої країни. Центр покликаний надавати коментарі, інтерв’ю, готувати відеоматеріали, комунікувати з медіа, щоб якомога ширше коло іноземної громадськості отримало правдиву та неупереджену інформацію про цю жахливу війну, а також роль Церков у будуванні миру.

Працівники Інституту готові надавати коментарі, інтерв’ю про ситуацію громадян та християнських Церков в Україні англійською, італійською та французькою мовами, а також надавати контакти представників різних віросповідань, компетентних у питаннях релігії, з якими Інститут екуменічних студій має налагоджену багаторічну співпрацю. За потреби Інститут забезпечить переклад матеріалів на вказані мови.

Нам важливо, щоб голос християн України було почуто у світі. Досвід життя під час війни, досвід служіння, досвід проповіді правди, справедливості і любові, який українські Церкви здобувають щодня, є надзвичайно цінним для Церков у інших країнах. Він є свідченням того, як бути християнами у виняткових обставинах, як віра підтримує і дозволяє залишатися людьми. Одночасно, релігійні аспекти війни та військових наративів помагають краще зрозуміти причини російсько-українського конфлікту і підказують напрямки до будування миру, - зазначив директор Інституту Павло Смицнюк. Більше про діяльність Інституту за посиланням: http://www.ecumenicalstudies.org.ua/.

Для контактів: Павло Смицнюк [email protected], Роман Фігас [email protected], Тарас Курилець [email protected]