• Головна
  • Новини
  • Кабмін планує передати територію колишньої військової частини у Львові УПЦ, а депутати проти...

Кабмін планує передати територію колишньої військової частини у Львові УПЦ, а депутати проти

29.03.2011, 16:40
З ініціативи депутата Святослава Шеремети Львівська обласна рада звернулась до голови ЛОДА, міського голови Львова, а також начальника львівського гарнізону з вимогою вирішити проблему і надати інформацію щодо цієї ситуації.

Кабінет міністрів планує передати територію колишньої військової частини у Львові УПЦ (МП). Про це повідомив на сесії Львівської обласної ради 29 березня депутат від НРУ Святослав Шеремета, оприлюднивши депутатський запит щодо приміщення колишньої військової частини на вул. Личаківській,105. Депутат звернувся до влади міста і області з проханням не допустити таких кроків, оскільки, як сказано у запиті, це «ще одна системна спроба московського попа Кіріла щодо впровадження в Україні рускаго міра».

Святослав Шеремета розповів: “До мене звернулись мешканці міста Львова та громадські діячі щодо негативних та загрозливих процесів, які відбуваються з приміщенням і територією колишньої військової частини за адресою вул. Личаківська, 105. Приміщення сьогодні запущене і не використовується, в чому я переконався під час виїзду на місце”, – повідомили ZAXID.NET у прес-службі НРУ.

“Є інформація, що це приміщення Міністерство оборони планує через постанову Кабінету міністрів передати православній церкві Московського патріархату. Це ще одна системна спроба московського попа Кіріла щодо впровадження в Україні “рускаго міра” та створення у Львові центру рускаго православія”, – заявив депутат.

Святослав Шеремета додав: “Ми повинні зробити все можливе, щоб антиукраїнська влада всупереч позиції львівської громади не передала території та приміщення колишньої військової частини на вул. Личаківська, 105 московській церкві”.

З ініціативи Святослава Шеремети Львівська обласна рада звернулась до голови ЛОДА, міського голови Львова, а також начальника львівського гарнізону з вимогою вирішити проблему і надати інформацію щодо цієї ситуації.