Кадиров відцензурував промову Путіна, прибравши з неї згадку про юдеїв

01 березня, 11:27
Світові
Кадиров відцензурував промову Путіна, прибравши з неї згадку про юдеїв - фото 1
Цитуючи послання російського диктатора Володимира Путіна до Федеральних зборів, глава Чечні Рамзан Кадиров прибрав з його промови згадку послідовників юдаїзму.

Про це повідомляють росЗМІ, передає Главком.

В оригінальному варіанті Путін говорить: «Наші солдати і офіцери – християни і мусульмани, буддисти і послідовники юдаїзму насправді краще за тисячу слів довели, що вікова згуртованість і єдність народу Росії – це колосальна сила, що все перемагає».
Проте в цій же цитаті, наведеній у телеграм-каналі Кадирова, згадка про юдеїв виявилася вирізаною , при цьому представники трьох інших конфесій згадуються як і в оригіналі.

Публікуючи відцензуровану цитату Путіна, Кадиров наголосив, що це – «найважливіші для кожного росіянина слова, які потрібно уважно переслухати, перечитати та запам'ятати».

Нагадаємо, глава Чечні Рамзан Кадиров закликав припинити війну на сході та заявив, що готовий поїхати з «миротворчою місією» в Палестину.

Як повідомлялося, президент РФ Володимир Путін 29 лютого, оголосив послання до Федеральних зборів. Він наголосив, що стратегічні ядерні сили Росії перебувають у стані повної боєздатності. Путін зауважив, що комплекс «Кинжал» вже ефективно використовується у зоні бойових дій, а стратегічний ракетний комплекс «Сармат» поставлено до військ і, за словами диктатора, Росія «скоро його продемонструє».

Також Путін визнав, що Україна для нього – питання життя і смерті. На думку Путіна, для Заходу те, що відбувається в Україні, є «лише покращенням свого тактичного становища».