Created with Sketch.

Католицькі єпископи Росії привітали Путіна з перемогою

08.03.2012, 09:46

Під час 35-ї пленарної асамблеї католицького єпископату Росії її учасники направили вітальне послання Володимиру Путіну у зв'язку з обранням на пост президента Російської Федерації.

Під час 35-ї пленарної асамблеї католицького єпископату Росії її учасники направили вітальне послання Володимиру Путіну у зв'язку з обранням на пост президента Російської Федерації.

«Громадяни Російської Федерації, - пишуть католицькі єпископи, - поклали на Вас відповідальне і благородне завдання - бути Президентом країни з величезним потенціалом, піклуватися про її авторитет на міжнародній арені, про добробут народу, зміцнювати мир, злагоду і соціальну справедливість, сприяти розвитку громадянського суспільства. Будемо молитися, щоб Ви гідно впоралися з покладеними на Вас завданнями і виправдали довіру виборців».

Католицькі єпископи Росії стверджують, що вони «задоволені станом державно-церковних відносин» у країні і сподіваються на їх подальший стабільний і динамічний розвиток. «Запевняємо Вас, – читаємо далі у посланні, – що католицька громада в Росії готова вносити свій посильний внесок у розвиток суспільства, зміцнення в ньому духовно-моральних цінностей, у встановлення миру і злагоди, в соціальне служіння, в боротьбу з соціальними вадами».

На закінчення послання єпископи просять Бога благословити президента у нелегкій праці служіння Батьківщині. Про це інформує російська служба Радіо Ватикана.

 

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28