Керівник соціальної місії ПЦУ врятував з-під обстрілів сотні життів

Керівник соціальної місії ПЦУ врятував з-під обстрілів сотні життів - фото 1
Волонтер, керівник соціальної місії ПЦУ Роман Холодов живе у тихому монастирі в середмісті Києва, та вдома буває нечасто. Він врятував від війни сотні життів. Вивозив з-під обстрілів тих, про кого забули всі.

Як йдеться в сюжеті ТСН, він називає себе загадково "Параволан". Так колись прозвали себе священнослужителі, які ризикували своїм життям, щоб врятувати інших. Про це інформує УНІАН.

Разом з командою волонтерів з 10 хлопців священнослужитель більшість часу проводить на колесах.

"Ми дуже багато возили важкохворих діток, важкохворих людей з онкологією, з різними захворюваннями. Ми працювали з лікарнями, з хоспісами. Це люди, які прикуті до ліжка, люди, які немають коштів для перевезення", - каже Холодов.

Цим священнослужитель почав займатися за кілька років до початку повномасштабної війни. На спеціально обладнаному реанімобілі вони перевозять важкохворих людей. Робота Романа - організаторська: прокласти маршрут евакуації, прорахувати, що потрібно в дорозі (знеболювальне, кисень, ноші).

А з початком повномасштабної війни роботи у цієї групи волонтерів дуже багато, ось вже 8 місяців вони працюють нон-стоп.

2 березня до Романа звернулися бійці тероборони Києва, цього разу евакуювати просили цілий дитбудинок, з-поміж них були й хворі дітки. На вокзалам волонтерам передавали дітей на потяг до Польщі.

Він врятував сотні людей, але за метушнею не було часу запитати ні їхніх прізвищ, ані контактів.