• Головна
  • Новини
  • Керівники християнських Церков Одеси спільно закликали владу не допустити гей-параду в місті...

Керівники християнських Церков Одеси спільно закликали владу не допустити гей-параду в місті

12.08.2015, 12:08
Керівники християнських Церков Одеси спільно закликали владу не допустити гей-параду в місті - фото 1
Керівники християнських Церков Одеси різко відреагували на запланований на 15 серпня ЛГБТ-спільнотою гей-парад в Одесі.

Керівники християнських Церков Одеси різко відреагували на запланований на 15 серпня ЛГБТ-спільнотою гей-парад в Одесі. Під одним зверненням до влади Одеси із закликом не допустити проведення анонсованого заходу заради збереження миру серед мешканців та гостей міста вперше підписалися представники УПЦ (МП), УПЦ КП, РКЦ, УГКЦ і багато протестантських конфесії.

Одеса.jpg

Звернення адресоване Одеському міському голові Г.Л. Труханову. Копії надіслані  губернатору Михаїлу Саакашвілі, Голові СБУ В. Грицаку, Главі МВСУ в Одеській області Г. Лордкіпанідзе.

ЗВЕРНЕННЯ

 У зв'язку з тим, що адміністрація міста Одеси дала дозвіл на проведення гей-параду, запланованого в рамках фестивалю «Одеса Прайд-2015» 14-16 серпня, ми – керівники та представники Одеських Християнських Церков, вважаємо своїм обов'язком відреагувати і виразити чітку і єдину для всіх Церков міста позицію з цього питання.

Будучи прихильниками традиційних сімейних цінностей, сенс яких - у союзі виключно між чоловіком і жінкою, встановленому в Книзі Життя - Біблії, ми глибоко переконані, що:

- Подібні заходи стирають чітку грань, встановлену самим Богом, підриваючи основи сім'ї та шлюбу і руйнуючи біблійний інститут сім'ї. «І створив Бог людину за образом Своїм, за образом Божим створив, чоловіка і жінку створив їх» (Книга Буття 1:27);
- Суспільство, що приймає гомосексуалізм, приречене на вимирання;
- Гомосексуалізм вбиває справжню любов і породжує ворожнечу;
- Веде до неминучої деградації особистості;
- Причина багатьох, в тому числі невиліковних хвороб;
- Гомосексуалізм - це гріх. «Не лягай з чоловіком як із жінкою: це огида (Книга Левіт 18:22).

У зв'язку з вищевикладеними тезами ми вважаємо проведення цієї акції недоречним, що суперечить здоровому глузду і ганьбить репутацію нашого міста.

Крім того, хочемо нагадати Вам, що проведення подібних заходів в інших містах України викликало хвилю обурення і протестів, а також призвело до прояву насильницьких дій.

Ми розуміємо, що погляди ЛГБТ-спільноти –це їхній особистий вибір. Тим не менш, популяризація та нав'язування антибіблійних і антитрадиційних поглядів –  неприпустиме і веде  до руйнування нашого суспільства.
Так, усвідомлюючи всю згубність пропагованого ЛГБТ-способу життя, більшістю Рад Християнських Церков регіонів України вже прийняті звернення, що закликають заборонити цю пропаганду серед неповнолітніх.
Виходячи з вищевикладеного, звертаємося до Вас з проханням не допустити проведення анонсованого заходу в Одесі заради збереження миру серед мешканців та гостей нашого міста.

У свою чергу, ми будемо молитися про спасіння цих людей, щоб світло Божественної Істини просвітив їх розум.

Нехай зішле Вам Господь мужність і розсудливість, як міському голові, в тому, щоб цей і подібні заходи, що руйнують основоположні цінності суспільства, сім'ї та шлюбу, не мали місця в Одесі.

звернення.jpg