Created with Sketch.

Кілька народних депутатів запропонували Раді засідати тільки після молитви

14.07.2017, 13:08

Кілька народних депутатів зареєстрували законопроект про зміни в регламенті роботи Верховної Ради. Він передбачає, що після відкриття кожного пленарного засідання в парламенті будуть читати молитву "Отче наш", повідомляється на офіційному сайті ВРУ, пише ZN,UA.

Кілька народних депутатів зареєстрували законопроект про зміни в регламенті роботи Верховної Ради. Він передбачає, що після відкриття кожного пленарного засідання в парламенті будуть читати молитву "Отче наш", повідомляється на офіційному сайті ВРУ, пише ZN,UA.

Хто буде читати молитву – самі депутати або спеціально запрошений священик, поки неясно, оскільки текст законопроекту ще не опублікований, є тільки дані про його реєстрацію (13 липня) і авторство.

Серед ініціаторів - народні депутати Оксана Білозір, Павло Унгурян, Олег Березюк, Валерій Дубіль, Юрій Мірошниченко, Андрій Шипко, Микола Лаврик, Юрій Соловей та Юрій Павленко.

 

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28