Кирил нагородив прем’єр-міністра Угорщини Орбана орденом Слави та Честі

01 червня, 14:17
Світові
Кирил нагородив прем’єр-міністра Угорщини Орбана орденом Слави та Честі - фото 1
Патріарх Московський Кіріл, який “благословляє” війну РФ проти України, привітав прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з його 60-річчям та відзначив його роботу на благо своєї країни.

Про це повідомляє Духовний фронт.

Очільник РПЦ сказав, що Орбан відомий як лідер, який відстоює національні інтереси Угорщини, а за його правління угорська економіка стабільно розвивається. Гундяєв також оцінив увагу Орбана до традиційних цінностей та родини, передає прес-служба Моспатріархату.

Патріарх Кіріл подякував угорському прем’єр-міністру за підтримку діяльності Будапештської єпархії РПЦ в Угорщині і нагородив Орбана орденом Слави та Честі I ступеня “за внесок у зміцнення традиційних моральних цінностей в європейському суспільстві”.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан добився скасування накладання санкцій на Московського Патріарха Кіріла (Гундяєва) за підтримку ним війни Росії проти України. Орбан сказав, що його уряд виступає проти внесення церковних діячів у список санкцій ЄС, оскільки “це поставить під загрозу релігійну свободу”.

Читайте також:

Синод РПЦ подякував Орбану за спасіння Кирила від санкцій