Кирил закликав все духовенство РПЦ працювати на перемогу Росії

Кирил закликав все духовенство РПЦ  працювати на перемогу Росії - фото 1
Патріарх РПЦ Кирил закликав архиєреїв і священиків працювати задля перемоги росії: “надихати воїнів, працювати із засобами масової інформації, щоб слово Церкви поширювалося і допомагало людям і жити, і працювати, і боротися за Батьківщину”.

Про це він сказав 20 листопада на урочистому прийнятті у свій день народження, йдеться на сайті РПЦ. Про це повідомляє "Релігійна правда".

Кирил заявив, що від майбутнього Росії та її народу, від їхньої Церкви залежить “майбутнє світу”, а РПЦ бере участь ” в боротьбі зі світовим злом”.

“Ми з вами, дорогі владики і батюшки, несемо перед Богом відповідальність за людські серця, а отже, ми сьогодні на передовій. Не усувайтеся від цієї відповідальності — ні від патріотичного виховання, ні від особистої участі в опіці над нашим військом, добровольцями. Ми маємо їх підтримувати — і словом, і ділом, і матеріально. І ми як Церква повинні брати участь у боротьбі нашої вітчизни зі світовим злом, з цією проказою, з цим антихристовим рухом, який може занапастити і весь світ, і Росію”, — сказав він.

Він закликав духовенство “мобілізуватись”, “розуміючи, що вони на передньому фланзі, на найважливішій лінії духовної оборони народу та країни”, “стати на захист вітчизни і робити все для того, щоб здобути перемогу”.