Created with Sketch.

Київський священик УПЦ МП виголосив анафему російським окупантам

14.03.2022, 16:22

Настоятель київського храму преподобного Феодора Освяченого, священик Української Православної Церкви МП отець Петро Семащук оголосив анафему російським загарбникам.

Отець Петро Семащук проголосив: "Усім військовим, хто прийшов на українську землю та порушує заповідь Господню «не вбивай», проливаючи невинну кров – анафема.

Усім тим, хто віддає та виконує злочинні накази, зневажаючи заповідь Господню «любити ближнього, як самого себе», – анафема".

Анафема – відлучення єретиків або непокаянних грішників від церкви з оголошенням довічного прокляття.

Як РІСУ інформувала, Патріарх РПЦ Кирил благословив начальника Росгвардії на знищення українців.

Читайте також
Православні УПЦ МП оскаржила рішення Київської облради щодо діяльності Церкви – адвокат
14 березня, 12:22
Православні "Зі 140 ченців УПЦ МП рятувати святиню під час пожежі вийшло тільки п’ятеро", - намісник лаври
14 березня, 12:51
Православні На Буковині поліція оштрафувала організатора хресного ходу УПЦ МП
14 березня, 12:19
Православні УПЦ МП на Тернопільщині не повертає державі монастир
14 березня, 09:59