Кирил подарував Росгвардії ікону, яка "має прискорити перемогу" орків в Україні

Кирил подарував Росгвардії ікону, яка "має прискорити перемогу" орків в Україні - фото 1
Прес-служба Росгвардії повідомила про те, що у неділю її директор Віктор Золотов прийняв із рук патріарха Кирила ікону Августівської Божої Матері для головного храму Росгвардії. Він пообіцяв Кирилу, що "військовослужбовці Росгвардії спільно зі Збройними силами РФ виконують усі поставлені завдання під час спецоперації в Україні".

"Директор Росгвардії зазначив, що війська національної гвардії спільно зі збройними силами Російської Федерації виконують усі поставлені завдання під час спеціальної військової операції", - йдеться у повідомленні.

"Хочу сказати, що так, не все йде так швидко, як хотілося б, але це лише тому, що нацисти ховаються за спинами мирних громадян, за спинами людей похилого віку, жінок, дітей, влаштовують вогневі позиції в дитячих садках, школах, у житлових будинках Але ми йдемо до наміченої мети крок за кроком і перемога буде за нами, а ця ікона захищатиме російське військо і прискорюватиме нашу перемогу", - цитує Золотова прес-служба Росгвардії.

Там запевнили, що передана ікона буде встановлена ​​в Князь-Володимирському храмі – головному храмі Росгвардії, що знаходиться у підмосковній Балашихі.

Нагадуємо, війська РФ на території Україні знищили понад 10 храмів УПЦ МП та храми інших конфесій.