Краматорські медики подякували Предстоятелю УПЦ МП за гуманітарну допомогу

Краматорські медики подякували Предстоятелю УПЦ МП за гуманітарну допомогу - фото 1
Працівники Краматорської міської лікарні №2 направили Митрополиту Онуфрію (Березовському) лист-подяку за гуманітарну допомогу, яку надали духовенство та парафіяни понад 30 київських храмів наприкінці січня.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

«Сучасні трагічні виклики поставили всю Україну і наш регіон зокрема, у вкрай непросту гуманітарну ситуацію. Сьогодні KHП “Міська лікарня №2” Краматорської міської ради перебуває в зоні, близькій до активних бойових дій», – зазначив у листі генеральний директор лікарні Андрій Апришко.

За його словами, допомога, яку надала УПЦ МП у такій надскладній ситуації є особливо цінною.

«Прийміть від імені адміністрації та колективу KHП “Міська лікарня №2” Краматорської міської ради слова безмежної вдячності за ваші небайдужі серця і щедрі душі. Гуманітарна допомога, надана Українською Православною Церквою, стала відчутною підтримкою працівників нашої лікарні.

Дуже приємно жити й працювати з тими, кому не байдужі людські долі. Поки Ви є поруч з нами, ми зможемо нагально розв'язувати складні проблеми сьогодення, бути більш впевненими у завтрашньому дні. Нехай Господь стократно благословить Вас за вашу доброту і надасть сил для допомоги всім, хто цього потребує», – наголошується у подяці.