Кримські священики УПЦ МП благословляють російських окупантів на "ратні справи"

Кримські священики УПЦ МП благословляють російських окупантів на "ратні справи" - фото 1
15 лютого в рамках навчань, які в окупованому Криму проводить Чорноморський флот РФ, «помічник начальника відділення з праці з віруючими військовослужбовцями», клірик Севастопольського благочиння УПЦ МП протоєрей Василь Гумаров відвідав створені окупантами полігони, де проводив зустрічі з військовослужбовцями держави-агресора, вітав їх зі святом Стрітення Господнього та правив молебні за «примноження любові між братніми українським та російським народами».

Про це інформує "Невільний Крим" з посиланням на сайт Сефастопольського благочиння УПЦ МП.

Кримські священики УПЦ МП благословляють російських окупантів на 'ратні справи' - фото 87213

Напередодні «помічник командира Кримської військово-морської бази з праці з віруючими військовослужбовцями», клірик Севастопольського благочиння УПЦ МП протоєрей Сергій Поливцев відправив для екіпажів військових кораблів окупантів молебні за чином «благословення водного судна ратного, що вирушає на ворогів, одного чи багатьох, та благословення воякам, що мають у них плисти».

Кримські священики УПЦ МП благословляють російських окупантів на 'ратні справи' - фото 87214

Молебні були відправлені у двох бригадах перед іконою апостола Андрія Первозваного, яку нещодавно командувач ЧФ РФ подарував базі, в якій є часточка мощів святого. Військовослужбовці приклалися до ікони святого, якого Військово-морський флот держави-агресора має за свого покровителя. Священик окропив моряків святою водою та поблагословив іконою всі військові кораблі, що готувалися до виходу в море.

У молитвах за російських вояків під час молебню лунали сильні слова прохання до Бога зберегти окупаційний військовий контингент «недоторканним і неушкодженим від будь-якої лихої обставини, недуги, голоду, втоплення та будь-якого страху», дарувати «силу, міцність, мужність і перемогу на будь-якого ворога», а «всім ворогам нашим, що на ці судна дивляться, зухвалість на страх, силу на ослаблення, мужність у малодушність обернути і змусити їх тікати».