Лапутіна зустрілася з Митрополитом Епіфанієм: говорили про реабілітацію та допомогу ветеранам

Духовна підтримка захисників України – невід’ємна складова національної єдності.

Лапутіна зустрілася з Митрополитом Епіфанієм: говорили про реабілітацію та допомогу ветеранам - фото 64330

 

Як передає Укрінформ, про це сказала міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна під час зустрічі з Митрополитом Київським та всієї України Епіфанієм, повідомляє прес-служба Мінветеранів.

«Ми розуміємо важливість Церкви у духовно-ціннісному єднанні українців. Це важливий елемент протидії сучасним викликам і загрозам. Шана і повага до ветеранів із боку держави у поєднанні з практичними зусиллями та конкретними кроками щодо захисту прав ветеранів, підтримка проєктів повернення учасників бойових дій до мирного життя, психологічної реабілітації стануть запорукою – ефективної державної ветеранської політики», - сказала Лапутіна.

У свою чергу Митрополит Епіфаній запевнив, що Церква готова стати партнером міністерства і долучитися до удосконалення програм реабілітації та повернення ветеранів до мирного життя.

"Питання ветеранів є надзвичайно важливим та хвилюючим. Це люди, які ризикували своїм життям і жертвували здоров’ям заради захисту народу України. Але зараз вони потребують нашої особливої підтримки, адже війна завжди залишає важкий відбиток у душі», – сказав Предстоятель ПЦУ.