Лавров скаржиться, що Захід та Україна здійснює тиск на московське православ'я

31.08.2021, 10:39
Світові
Лавров скаржиться, що Захід та Україна здійснює тиск на московське православ'я - фото 1
Російська Православна Церква «потерпає від тиску західних країн», зокрема Сполучених Штатів, переконує міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.

Про це повідомляє Главком.

Чиновник країни-агресора наголосив, що РПЦ має свої парафії у багатьох країнах світу, а МЗС Росії підтримує контакти з Церквою за кордоном.

«Російська Церква зараз відчуває сильний тиск з боку низки західних держав, перш за все США, які поставили собі за мету, намірилися розвалити, зруйнувати єдність світового православ'я», – сказав дипломат.

Лавров переконаний, що влада у Києві «утискає» Церкву Московського Патріархату і зауважив, що «схожа ситуація» спостерігається в Сирії, в Лівані і в країнах Східної Європи.

«Духовно-моральні цінності, які РПЦ транслює по всьому світу, піддаються атакам з боку неоліберальної еліти в деяких країнах Заходу», – вважає Сергій Лавров.

Також одіозний очільник російського МЗС заявив, що Захід хоче «посіяти сумніви в об'єктивності голосування» у Держдуму і поставити під сумнів його результати. Проте російське керівництво «не буде піддаватися на ультиматуми і погрози».