Лобіст УПЦ МП у США зробив звіт про "напади на священиків"

06 квітня, 12:00
Православні
Лобіст УПЦ МП у США зробив звіт про "напади на священиків" - фото 1
На тлі ухвалення Верховною Радою законопроекту №8371, спрямованого на заборону УПЦ МП, адвокат УПЦ МП Роберт Амстердам зробив заяву. За його словами, він у США зібрав звіт обсягом понад 250 сторінок з доказами "нападів на УПЦ МП, на її церкви та її священиків".

Джерело: Тelegraf

"Напади на віруючих під час війни, вигнання їх із церков, відмова громадянам у доступі до місць, де вони можуть молитися, абсолютно неприпустимі. Я закликаю уряд зупинити розгляд цього законопроекту та припинити розділяти населення, нацьковувати брата проти брата", — заявив Амстердам.

Митрополит Онуфрій та Роберт Амстердам (зліва на право)

За його словами, "УПЦ МП ніяк не пов'язана із Московським Патріархатом. Вона не підтримує та відмежовується від ідеології "руссміра"".

"До того позиція Церкви щодо ідей "русміра" вже давно публічно висловлена Блаженнішим Митрополитом Київським Онуфрієм: "Ми не будуємо жодного "російського світу. Ми будуємо Божий світ"", — сказав адвокат, цитуючи митрополита УПЦ МП.

Він каже, що УПЦ МП повністю пов'язує себе з державою Україна як і кожна помісна Церква, яка діє у межах своєї держави. За його словами, УПЦ МП закликала з першого дня повномасштабного російського вторгнення до захисту нашої держави.

Теги: #США