Львівська архиєпархія УГКЦ закликає доєднатися до 40-годинної молитви на вервиці за ЗСУ та перемогу

19 лютого, 10:58
Католики
Львівська архиєпархія УГКЦ закликає доєднатися до 40-годинної молитви на вервиці за ЗСУ та перемогу - фото 1
Молитовний рух Всесвітнього Апостольства Фатіми в Україні ініціював посилену цілодобову 40-годинну молитву на вервиці, яка є потужною духовною зброєю для навернення грішників, миру у світі, захисту наших воїнів та нашої перемоги у цій війні.

З благословення духівника руху отця Ореста Фредини, вже майже рік така молитва триває на парафії Різдва Пресвятої Богородиці, а також в осередках Апостольства Фатіми та поширюється через інтернет-ресурси для інших вірних нашої Церкви в тому числі й за кордоном. Про це інформує офіційний сайт Львівської архиєпархії УГКЦ.

Молитва розпочнеться у вівторок, день визначений для нашої Львівської Архиєпархії, як день молитви та посту за Україну, о 07:00, а закінчується у середу. о 23:00. Вірні мають можливість на сайті Апостольства вибирати 30 хвилин для молитви у зручний для них час, а також побачити скільки інших людей є поруч у молитві разом з нами.

"Свідчення багатьох воїнів що раз більше переконує нас, що спільна молитва має велику силу і Бог творить чуда, зберігаючи життя там, де мала бути вже певна смерть. Зараз, як ніколи маємо бути об’єднані в спільній молитві, щоб допомогти нашим захисникам світла подолати темряву", - говорять ініціатори молитви.