Майже $50,000 для допомоги постраждалим від повеней зібрала в соцмережі Філадельфійська архиєпархія УГКЦ

10.09.2020, 10:42
Католики
Майже $50,000 для допомоги постраждалим від повеней зібрала в соцмережі Філадельфійська архиєпархія УГКЦ - фото 1
У Філадедьфійській архиєпархії УГКЦ 9 вересня завершили збір на FACEBOOK коштів для допомоги потерпілим від повеней у Західній Україні. 659 жертводавців з 14 країн та 28 американських штатів пожертвували $49,457.

"Це майже досягло мети зібрати 50,000 доларів. Найсердечніша подяка усім жертводавцям, хто підтримував цей проєкт, за щедрість та відкрите серце допомогти тим, хто є в потребі... Нехай Господь благословить Вас!", - йдеться у повідомленні на FACEBOOK.

 

Допомогу Філадедьфійської архиєпархії реалізують в Івано-Франківській архиєпархії УГКЦ.

Офіційний сайт Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ повідомляє, що працівники архиєпархіального управління та представники «Карітасу» цієї архиєпархії з благословення митрополита Володимира Війтишина продовжують надавати допомогу найбільш постраждалим від повені на Прикарпатті.

Так, днями допомогу у вигляді будівельних матеріалів отримали 13 сімей, що проживають у селах Спас, Сівка Калуська та Нижній Струтин.

В рамках програми з ліквідації наслідків стихії допомога буде спрямована ще для 27 сімей с. Маріямпіль, с. Завадка.

Майже $50,000 для допомоги постраждалим від повеней зібрала в соцмережі Філадельфійська архиєпархія УГКЦ - фото 58338

 

Перед цим комісія архиєпархіального управління у липні відвідала господарства, які постраждали від повені, щоб оцінити збитки. Було визначено масштаби пошкоджень майна та перелік необхідних будівельних матеріалів.

В Івано-Франківській архиєпархії УГКЦ наголошують, що реалізація такого проєкту стала можливою завдяки духовенству та вірним Філадельфійської архиєпархії (США) за сприяння митрополита Бориса Ґудзяка.