«Марш рівності» має на меті послабити українське суспільство в умовах війни, - заява ВРЦіРО

12 червня, 15:25
Суспільство
«Марш рівності» має на меті послабити українське суспільство в умовах війни, - заява ВРЦіРО - фото 1
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оприлюднила заяву щодо проведення 16 червня в м. Києві, так званого, «Маршу рівності 2024».

Про це йдеться на сайті ВРЦіРО.

Зазначається, що проведення маршу викликає подив, оскільки зараз публічні політичні заходи різних політичних сил та суспільно-політичних рухів обмежені.

"«Марш рівності», фактично, є політичним й ідеологічним заходом, який тільки маскується під захід на підтримку прав людини. Насправді цей захід є частиною ліворадикального політичного руху, який є продовженням марксизму минулого та має на меті просування та нав’язування політичної ідеології, яка спрямована на руйнування інституту сім’ї та послаблення українського суспільства в умовах війни й відбиття російської агресії", - констатують автори документа.

У своїх заявах організатори «маршу рівності» рекомендують українській владі «збільшити кількість ресурсів для допомоги ЛГБТ-людям, які постраждали через війну» та ухвалити закони, які сприяли б поширенню гріха розпусти і аморальності в українському суспільстві.
"Ми ще раз нагадуємо, що стаття 15 Конституції України встановлює, що: «Суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах… ідеологічної багатоманітності. Жодна ідеологія не може визнаватися державою як обов'язкова. Цензура заборонена”.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, вкотре наголошує, що одним із пріоритетних завдань органів державної влади в умовах сьогодення вбачається сприяння зміцненню інституту сім’ї, поширенню через систему освіту сімейних цінностей та духовно-патріотичне виховання молоді. Сім’я, материнство та батьківство, природні мужність та жіночність є базовими цінностями українського народу, тисячолітнім надбанням українського ментального простору.

Враховуючи зазначене, заради майбутнього української народу та держави, закликаємо припинити поширення пропаганди ще однієї тоталітарної ідеології, пов’язаної з марксизмом, та проведення ганебних заходів спрямованих на руйнацію базових цінностей українського народу!"